Subskrypcja:Wiadomości Komentarze

You Are Here: Home » Aktualności, Policja » Potrącenie rowerzysty i wypadek w Grębkowie

  • Potrącenie rowerzysty

W miejscowości Zawady gm. Liw doszło do wypadku drogowego. Rowerzysta wjechał bezpośrednio pod jadący samochód osobowy i z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną środę (16.05). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki fiat, 19-letnia mieszkanka gm. Korytnica, na prostym odcinku drogi uderzyła w rowerzystę, 75-letniego mieszkańca Zawad, który wjechał na przejście dla pieszych bezpośrednio przed jadący pojazdem. W wyniku zderzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

  • Wypadek w Grębkowie

W miejscowości Grębków doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem marki volvo wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z samochodem marki rover. Kierujący roverem był w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w piątek (18.05). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki volvo, 58-letni mieszkaniec Garwolina, na skrzyżowaniu ulic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą z pierwszeństwem, pojazdowi marki rover, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. W trakcie policyjnych czynności ustalono, że kierowca rovera, 31-letni mieszkaniec gm. Grębków, kierował, będąc w stanie nietrzeźwości (1,37mg/l).

W wyniku zderzenia kierowca rovera i pasażer jednego z pojazdów doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.
Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Tekst: asp. Tomasz Pietruczanis

Dodaj komentarz

© 2012 Głos Węgrowa i okolic · Subskrypcja:WiadomościKomentarze · Administrowany przez Theme Junkie · Powered by WordPress